Skip to main content

Endast bussresa

Status:
På förfrågan

Endast bussresa 3000kr T/R.

Barn upp till 15 år får 25 % rabatt

Exempel:
Översta kolumen är för 10 dagar, därefter 17 dagar och sista kolumen är för 24 dagar. Detta är likadant för alla avgångar, ni ser även mer specificerat när ni har valt en avgång.

Ring om ni har några funderingar, ni når oss på 0435-10001!

Sök resa

Prislista

Prislista

Tidtabell A

Tidtabell A

Avreseort 
       
Kristianstad, Järnvägsstationen  04:00
       
Önnestad, Din-X   04:10  
      
Vinslöv, fd Uno X  04:20
        
Hässleholm, Grönängsplan/Circle K 04:30 
        
Tyringe, Ivars Kiosk  04:40
        
Perstorp, Hotellet  04:55 
       
Klippan, Torget/Gästis  05.10 
       
Kvidinge, fd banken  05.20 
        
Åstorp, Lidl Parkering  05:30 
        
Ängelholm, Shell/Godbiten  05:50
         
Helsingborg, Hamntorget  06:15 
        
Glumslöv, Milstolpen  06:30
         
Landskrona, Biltema 06:50 
        
Löddeköpinge, Center Syd/Shell  07:10 
        
Lund, Shell, västra  infarten vid hotell Ibis  07:30 
        
Malmö,Hyllie/Arena Bussparkering mot vattentornet 08:00

Halmstad, Eurostop/Circle K (avgift 300kr)   05:00

Mellbystrand, 3 Laxar (avgift 270 kr)   05:20

Karta

Hotell

Endast bussresa

Endast bussresa 3000kr T/R Barn upp till 15 år får 25 % rabatt

Resekalender

15/2Endast bussresa, 10 dagarfrån 2 600:-
15/2Hotel Rauchenwalderhof, Österrike 10 dagarfrån 6 495:-
15/2Hotel Viktoria, Österrike 10 dagarfrån 7 695:-
24/2Arlövsrevyn 2019från 850:-
2/3Arlövsrevyn 2019från 850:-